01 grudnia 2016
kryzys zawodowy coaching kariery

Podejmowanie decyzji dotyczącej zmiany kariery zawodowej jest zagadnieniem dużej wagi. Wprowadzanie podjętej decyzji w życie stanowi jeszcze większe wyzwanie, które nie zawsze udaje się zrealizować zgodnie z zamierzeniami. Czasami przyczyną niepowodzenia jest niewłaściwie określony cel zmiany. W innych przypadkach trudność polega na braku  dobrego, realnego planu dojścia do określonego celu.  Jeszcze innym przypadkiem jest brak wytrwałości, bez której wdrażanie nawet najlepszego planu kończy się fiaskiem.  

 

We wszystkich tych przypadkach wsparciem będą sesje coachingu.  Wspólnie przyjrzymy się celowi i stojącej za nim motywacji, pomogę zweryfikować i urealnić plan dojścia, sprawdzę postępy w realizacji planu, podniosę poziom motywacji w chwilach słabości, będę Ci kibicować i cieszyć się z Twojego sukcesu.

 

W coachingu kariery najważniejszym elementem jest określenie celu - czego właściwie chcę? Zmienić zawód? Zmienić firmę? Otworzyć własny biznes lub zostać freelancerem? Mieć innego szefa? Zostać szefem? Zmienić stanowisko? Zmienić sposób pracy? A może z miejscem pracy jest wszystko ok, ale chciałbym się lepiej dogadywać, być bardziej asertywnym, mniej się stresować, więcej decydować, mieć więcej samodzielności…? Dochodzenie do decyzji nie jest łatwe. Zmiana wcześniej podjętej decyzji jest naturalną konsekwencją analizy możliwości i mierzenia się z jej potencjalnymi skutkami. Oswajanie się z perspektywą zmiany jest procesem. Coaching jest procesem.

 

Wypracowanie decyzji określającej cel zmiany może wymagać odbycia kilku sesji.  Ale może zdarzyć się także i tak, że decyzja ta spłynie jak olśnienie już w trakcie pierwszego gratisowego spotkania.  A być może nosisz już tę decyzję  w sobie od dawna i  oczekujesz jedynie wsparcia na etapie jej wdrażania w życie.  Coaching jest odpowiedzią także i na tę potrzebę.

 

W mojej ofercie coachingowej jest także miejsce na trening rozmowy kwalifikacyjnej oraz wspólne przyjrzenie się Twojemu CV pod kątem adekwatności do stanowiska pracy, na które aspirujesz.

 

Zakres coachingu pozostaje całkowicie w Twojej gestii, to Ty decydujesz, co jest Ci w danym momencie najbardziej potrzebne, a ja jestem po to, aby skutecznie i z pełną życzliwością Cię w tym wesprzeć.

 

COACHING KARIERY

Umów się na pierwsze spotkanie GRATIS!

wykonanie Joanna Lewandowska @ 2016 wszelkie prawa zastrzeżone.

Telefon
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt:

 

Maria Sobecka tel. 501 220 253