02 grudnia 2016
Maria Sobecka, coach Kariery

Zmagając się z trudnościami w środowisku pracy szukamy pomocy kogoś, kto nie tylko nas zrozumie ale także będzie potrafił zidentyfikować źródło problemu i podsunąć wskazówki prowadzące do wyjścia z impasu. Ja to potrafię! Mając za sobą pełną wyzwań karierę od introwertycznej programistki do funkcji prezesa dużej firmy informatycznej zdobyłam doświadczenie w pokonywaniu wielu trudności i oporów. Nauczyłam się współdziałać i komunikować z ludźmi o bardzo różnych temperamentach i stylach działania. Wiem, że kluczem do zmiany umożliwiającej postęp jest samoświadomość i samoakceptacja.  

 

Pomogę Ci w tym. Zaproponuję badanie Twojego indywidualnego stylu poznawczego polskim kwestionariuszem FRIS. W oparciu o wyniki omówimy Twoje mocne strony i potencjały rozwojowe oraz styl komunikacji. Udzielę wskazówek, jak komunikować się z ludźmi o innych stylach. Z łatwością zidentyfikujesz przyczyny wielu konfliktów oraz nauczysz się jak im zapobiegać. Świadomość swoich mocnych stron to podstawa planowania dalszego rozwoju kariery i nadania jej kierunku zgodnego z Twoją osobowością. Praca w zgodzie ze sobą jest źródłem niebywałej satysfakcji zwanej w literaturze rozwojowej stanem ‘flow’.

Jeśli zechcesz zgłębiać temat samopoznania w oparciu o teorię Analizy Transakcyjnej chętnie zostanę Twoim przewodnikiem. To fascynujący świat pojęć i narzędzi pomocnych w zrozumieniu nas samych i relacji międzyludzkich.

 

MENTORING           

Umów się na pierwsze spotkanie GRATIS!

wykonanie Joanna Lewandowska @ 2016 wszelkie prawa zastrzeżone.

Telefon
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt:

 

Maria Sobecka tel. 501 220 253